woensdag - 24 september 2025
11:00 - 13:00
Categorieën

Online Platformworkshop: Sterke Communicatie met je Achterban

Hoe zorg je dat jouw achterban weet wat jullie doen als OR/PVT? En belangrijker: hoe betrek je hen bij de onderwerpen die er écht toe doen?

In deze interactieve online workshop ontdek je hoe je als ondernemingsraad/PVT zichtbaar en toegankelijk communiceert met medewerkers. Je leert hoe je communicatie inzet als brug tussen werkvloer en overlegtafel – ook als mensen druk zijn of OR-werk ‘ver van hun bed’ lijkt.

 Wat levert deze workshop je op?

  • Inzicht in het belang van structurele en begrijpelijke communicatie
  • Praktische tools en vormen om je achterban te informeren én activeren
  • Voorbeelden van wat werkt (en wat niet) in OR/PVT-communicatie
  •  Een eigen actieplan met concrete vervolgstappen voor jouw OR/PVT

Wat is een gratis online Platformbijeenkomst?
Het is een onlinebijeenkomst van verschillende OR-en en PVT’s. Wat speelt er in de bibliotheeksector, wat voor gevolgen heeft dit voor de medewerkers en voor de  medezeggenschap (OR-en en PVT’s)?  Het uitwisselen en elkaar op de hoogte brengen daar draait het om in dit soort bijeenkomsten. Wat speelt er nu en wat kun je verwachten als OR/PVT in de nabije toekomst.  Door vroegtijdig te weten wat er aan staat te komen kun je snel als OR/ PVT in de startblokken staan.

Het is altijd fijn om elkaar (weer) te zien. Medezeggenschapswerk is vaak een uitdaging. We bemoedigen elkaar om ons in te blijven zetten voor een een bibliotheeksector waar het naast het goed verblijven van de verschillende doelgroepen/klanten het ook goed vertoeven is voor de medewerkers. Handige tips en tools, informatie ondersteunen medezeggenschap.

Een bijeenkomst duurt 2 uur.  Een dag voor de bijeenkomst sturen we de link voor de bijeenkomst.

Hoe haal je het meest uit een Platformbijeenkomst?
Je kunt als OR of PVT  van te voren aangeven wat voor jullie van belang is. De kans is groot dat het onderwerp ook bij andere OR-en/ PVT’s speelt en dat we het op de agenda kunnen zetten.  Schroom niet en mail je vraag naar annegret@kgca.nl.

Voor wie?
Alle OR-en en PVT die lid zijn van het platform bibliotheken. Als je nog geen lid bent mag je ook meedoen. Dan bel je ik je naderhand op om te vragen of je ook lid wilt worden. Want samen weten we meer en staan we sterker.

Instructies:
Voor de online bijeenkomst werken we met Microsoft Teams. Een dag voor de bijeenkomst krijg je een link met instructies.

Inschrijvingen

Tickets

Registratiegegevens

Booking Summary

1
x Standaardticket
€0,00
Totaal
€0,00

Downloads

Geef een reactie